Акура ILX 2015 року, 2.4 л., Привіт, автомат, кермо лівий, Седан

Акура ILX 2015 року, 2.4 л., Привіт, автомат, кермо лівий, Седан Без рубрики

Вiтаю!

Акура ILX 2015 року, 2.4 л

Можливо, для вас представить інтерес відгук через океан – з квебекского міста Монреаль про нову модель 2016 року Акури ILX, недавно купленої. За моїми відомостями, в Росії їх поки не продають, але хіба мало, для загальної інформації, так би мовити.

Тут я прочитав досить великий коментар після тест-драйву нової ILX, дуже повний і хороший, тому, так як будь-який це зробити зможе, я, скоріше, розповім про загальні враження, а якщо будуть питання – спробую відповісти , звичайно.

Я її поміняв на трирічний Форд Фокус Титаниум (Відгук про Ford Focus – мій відгук). Причому, спочатку я припускав від’їздити на Форді років 7-8, тобто до повної його деградації. Причина продажу Форда – з перших кілометрів експлуатації мене мордували постійні стукання і грюканья всюди в салоні, при цьому в 2012 році це була сама топова версія – мені в Квебеку вона обійшлася в 31 тисяч канадських доларів. Гриміло все – від даху і дверей водія (з цим я поборовся – просто проклав стики типу ватою), до приладової панелі, причому без будь-якого алгоритму – то гримить, то не гримить – і з цим боротися не було ніякої можливості. За три роки було від’їзженими 58 000 км, і я подумував змінити його на наступну весну, при 80 000 км. На що – не знав, тому в цьому році пішов на Монреальський автосалон з метою не просто поротозейнічать, а може бути що – небудь доглянути, з того, що впишеться в мій бюджет (його я встановив до 40 000 канадських доларів плюс мінус 5%) , і що сподобається. Якщо сподобається.

Після походу зробив такі висновки. З автомобілів 2015 року в слабкій цінової категорії до 30 000 мені не сподобалася жодна машина, включаючи і оновлений Фокус же. Якщо б довелося вибирати між двома – залишив старий б 2012 випуску. Всі виробники, особливо американські, в ціні до 30 000 виглядають вкрай дешево як зовні, так і всередині. Не знаю чому. Мене, до речі, не цікавили великі машини з великими моторами – я 99% часу їжджу сам і до 1700 км на місяць. Дешеві паркетники, типу Тойоти, Ніссана або Хонди, або там корейські – теж не справили враження – всередині вони мені все здаються нудними.

Європейський автопром, як і водиться, вкрай предражен – маленька Ауді А3 понад 40 000 початкова ціна – ну куди це годиться? А в ній же навіть повернутися людині середньої комплекції неможливо! Ні, це все під силу тільки багатієві. Загалом, погляд зупинився тільки на Акура, вони відразу як то з усієї нудною маси виділялися, зокрема, наILX 2016. За ціною вона досить демократична і виглядала неабияк, в тому числі, це все таки модель 2016 року, так що ця модель буде нової і в наступному році. (Взагалі я читав, наступний рестайлінг для ILX Акура планує в 2019 році) Коротше, з усього автосалону погляд зупинився тільки на ній. Я протягом кількох років розмовляв зі знайомими, їздячи на Акура – все говорили тільки хороше.

Вирішив, що цей автомобільчик мені цілком може підійти. Причому, якщо при покупці Форда я вбухав відразу 31 000 і заспокоївся (зараз я думаю, не варто відразу платити), в цей раз я вирішив взяти машину в лізинг – віддати свою і подивитися, скільки в місяць мені скажуть платити. Таким чином вирішив дочекатися наступної весни.

У квітні з’ясувалося, що на Форді мені треба міняти колодки разом з гальмівними дисками. Все було оцінено в 500-600 доларів. Я сказав собі – прикро зараз заплатити, знаючи, що через рік буду все одно міняти …

Вирішив заїхати в салон Акури – поговорити з чоловічком, та прицінитися, та може бути, і зробити речі, не чекаючи наступної весни.

ILX є чотири варіанти – я вибрав собі третій – Acura ILX Tech. Самий топовий – ILX A-Spec – відрізняється від цього справжньою нісенітницею – протитуманними фарами та педалями з металла.Ну ще колеса не на 17, а на 18 стоять. А ціна тисячі на три дорожче – ну і нахрен треба? Я вважав, що для мене прийнятний варіант може бути ILX Tech.Его ціна з усіма податками виходить 40 000 канадських доларів.(Так, канадський долар зараз на чверть приблизно дешевше американського)
Мого Форда оцінили в 13 250 (у конкурентів запропонували на 500 доларів дешевше, а безсоромний фордоділер, де я його і купував – 11 000. При тому, що три роки тому я його купував за 31 000. Мені було цікаво, скільки я зможу збити в Акуроділере ціну за двотижневі платежі. Їх пропозиція почалося зі 102 доларів на 78 платежів. Три рази я приїжджав і тиснув мужика. Зрештою сторгувався на 95 доларах на 78 платежів . Плюс зимова гума і бак залили (про бак не знаю – може його всім ллють) . Ну, вдарили по руках. Сильніше торгуватися було вже западло.

В нашій центральній газеті є рубрика, де порівнюють два автомобілі – “Дуель місяці” називається – в останній змагалися Акура ILX 2016 і Мерседес CLA 250. В загальному заліку у них виграла Акура. Це так, до слова, сам був здивований.

Перед покупкою мене цікавило питання, наскільки більше буде брати бензину 2.4 літровий мотор з 8ми ступінчастою коробкою в порівнянні з 2х літровим фордовским мотором з 6ти ступінчастою коробкою. Середнє споживання на Форді у мене зупинилося на 7.8 Зараз Акура показує середня витрата – 7.7 – 8.2

Що вони пропонують в цій машині за 40 000 канадських доларів. Автомобіль передньопривідний. Їде очікувано спритно, незважаючи на те, що першу 1000 км виробник велить не прискорює. Я і не прискорюють. Коробка працює абсолютно не помітно, важко на око визначити, коли змінюються передачі. Так, коробка роботизована. Підвіска мені здається трохи жестковатой, але у нас дуже погані дороги – їздити треба вкрай уважно. Незважаючи на небольшолй розмір, сидиться в машині досить високо, вище ніж в Форді (хоча Фокус реально вище – коли поруч стоять – відмінно видно)
У порівнянні з Фордом створює цей автомобіль відчуття відсутності розхлябаності, який то він більш зібраний. У салоні абсолютно тихо.
Деякі критикують наявність двох екранів в салоні – мені, навпаки, це здалося зручним, хоча якщо в повсякденному житті навігацією НЕ користуєшся, то, звичайно, великої ролі це не грає. Акура перша, по моєму, зробила один екран над іншим два екрани в салоні. З вбудованих стандартних функцій – покажчики мертвого кута, функція гальмування аварійного, коли машина сама гальмує перед попереду їдуть транспортом і контроль за з’їздом зі смуги – кермо вібрує і покажчик вказує. Автопарковщік взагалі немає в цій моделі, так, по-моєму, тому, хто вміє паркуватися, він і не потрібен. У мене в Форді був – я за три роки може раз 20 скористався, та й то тільки заради приколу. Так само як і сонари тут не стоять. Ну і не треба. Тим більше, вона сама перед перешкодою гальмує.

Дзвонив в Акура Канада, цікавився, чи треба робити антікоррозійку, мені сказали: “Виробник н е р е к о м е н д у е т”

Ну ось, в двох словах, і все. Якщо будуть питання, постараюся відповісти. Погано те, що не представляється можливим брати участь в обговореннях, так як для реєстрації потрібна російська номер телефону.

До речі, мій Форд поставили на продаж за 15 000 ……

Акура ILX 2015 року, 2.4 л
Акура ILX 2015 року, 2.4 л
Акура ILX 2015 року, 2.4 л
Акура ILX 2015 року, 2.4 л
Акура ILX 2015 року, 2.4 л
Акура ILX 2015 року, 2.4 л
Акура ILX 2015 року, 2.4 л
Акура ILX 2015 року, 2.4 л
Акура ILX 2015 року, 2.4 л
Акура ILX 2015 року, 2.4 л
Акура ILX 2015 року, 2.4 л
Акура ILX 2015 року, 2.4 л
Акура ILX 2015 року, 2.4 л
Акура ILX 2015 року, 2.4 л
Акура ILX 2015 року, 2.4 л
Акура ILX 2015 року, 2.4 л
Акура ILX 2015 року, 2.4 л
Оцените статью
Autocritic
Добавить комментарий